Google içinde resim ara Reviewed by Admin on . 'Bu resmi google da ara"  şeklinde iken yeni ismi olarak "Google içinde resim ara" şeklinde olan tersinden görsel arama özelliği internette gördüğünüz herhangi 'Bu resmi google da ara"  şeklinde iken yeni ismi olarak "Google içinde resim ara" şeklinde olan tersinden görsel arama özelliği internette gördüğünüz herhangi Rating: 0

Google içinde resim ara

tersinden-gorsel-arama‘Bu resmi google da ara”  şeklinde iken yeni ismi olarak “Google içinde resim ara” şeklinde olan tersinden görsel arama özelliği internette gördüğünüz herhangi bir resmin üzerine sağ tıkladığınızda kullanabilirsiniz. Bu özellik ile yaptığınız bir arama sonucunda  aramış olduğunuz resmin başka hangi sitelerde yer aldığını, orjinal olup olmadığı, montajlanıp montajlanmadığı veya ilk kimin kullandığı gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.

Geçimlerini  fotoğraf çekerek kazanan kişiler düşünüldüğünde telif hakkının takibi konusunda işe yarayacak güzel bir özellik. Ayrıca aynı görüntüleri yeni gibi servis edenlerin teşhirinde faydalı olacaktır.

YORUM YAP